Choď na obsah Choď na menu
 


Referencie

Aké máme skúsenosti s projektovaní riešení protipožiarnej bezpečnosti stavieb?

      Ako špecialista požiarnej ochrany pôsobím už 15 rokov (ako zamestnanec alebo aj ako SZČO).

      Za svoju bohatú a plodnú kariéru som už riešil azda všetky typy stavieb od prístreškov, cez rodinné domy, malé nevýrobné prevádzky, obchodné domy, obchodné centrá. Pracoval som taktiež so stavbami na bývanie a ubytovanie, stavby zdravotníckych zariadení a stavieb športových zariadení - štadióny, tribúny, športové haly. Taktiež som spracovával riešenia protipožiarnej bezpečnosti pre prevádzkarne s horľavými kvapalinami ako sú čerpacie stanice PHM, sklady horľavých kvapalín, miešarne farieb a lakovne, prevádzkarne s horľavými plynmi - sklady LPG, čerpacie stanice LPG, sklady s inými horľavými plynmi. Okrem takýchto stavieb mojimi rukami prešli aj rôzne priemyselné výrobné haly prevažne pôsobiacich v automotive, ale aj výroby okien, stavebných výrobkov, hygienických potrieb, stolárske dielne a iné. V neposlednom rade sú aj stavby poľnohospodárskej výroby - stajne, sklady, sušičky obilia a podobne.

     V období 15tich rokov praxe som spracoval vyše 1500 riešení protipožiarnej bezpečnosti stavby. Stabilne spolupracujem s architektami, projekčnými ateliérmi ale aj dodávateľmi technológií, či samotnými prevádzkovateľmi objektov a závodov.

     Zo svojej práce by som spomenul najmä závod Jaguar Land Rover v Nitre, ktorý je mojim "dieťaťom". Bol som hlavný projektant riešenia protipožiarnej bezpečnosti závodu. Taktiež spomenie výrobný závod KROMBERG & Schubert v Kolárove, Matador Automotive Vráble, Kongsberg Vráble, SE Bordnetze v Nitre. Zo stavieb občianskej vybavenosti napríklad City Aréna Trnava, OC Piritov Nové zámky, bytové domy Popradská v Nitre.

 

     Pevne verím, že Vám naše kvality budeme môcť dokázať aj na vašom projekte. Pretože je lepšie raz zažiť ako tisíckrát počuť a my urobíme všetko pre to, aby naše služby boli prínosom pre vašu stavbu a podnikanie.

 

 
 


Facebook

Facebook


Kalendár


Presný čas