Choď na obsah Choď na menu
 


Špecialista požiarnej ochrany "online"

Špecialista požiarnej ochrany vždy poruke!

article preview

Špecialista požiarnej ochrany online

V snahe byť prístupnejším existujúcim zákazníkom Vám prinášame novinku "Špecialista online".

Čo si pod touto službou predstaviť a pre koho je služba určená?

Každý objekt v užívaní je "živým organizmom", ktorý sa aj po skolaudovaní stavby naďalej vyvíja. Prevádzka si občas vyžaduje, drobné dispozičné zmeny, úpravu spôsobu otvárania dverí, výmenu uzáverov a podobne.

Všetky takéto úpravy môžu spôsobiť, že Váš "dobrý úmysel" môže byť v rozpore s predpismi na úseku ochrany pred požiarmi. Preto vám táto nová služba poskytne odborné poradenstvo pri akýchkoľvek zmenách v stavbe. Prakticky to znamená, že nami vypracované riešenie protipožiarnej bezpečnosti stavby na základe výzvy z vašej strany aktualizujeme podľa navrhovaných zmien a odsúhlasíme, respektíve upravíme váš zámer v súlade s legislatívou na úseku ochrany pred požiarmi. V rámci individuálneho balíka je možné dohodnúť si pravidelnú aktualizáciu riešenia PBS, čo je výhodné najmä pre výrobné dynamické prevádzky, kde sa často mení technológia výroby, počet zamestnancov a podobne.

Taktiež je možné dohodnúť si účasť pri kontrolách štátneho požiarneho dozoru, respektíve zapracovanie zistených nedostatkov do riešenia PBS.

Koľko vás bude takáto služba stáť?

Cena sa stanovuje individuálne na základe počtu a veľkosti objektov, dostupnosti prevádzky, rozsahu výstupu a periodicity aktualizácií. Forma úhrady je paušálnym spôsob (mesačne, štvrťročne, ročne) podľa dohody.

Ak Vás táto služba zaujala, neváhajte nás kontaktovať.

 
 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.
 


Facebook

Facebook


Kalendár


Presný čas